INTERNA 2017 – XVI Krajowa Konferencja Szkoleniowa TIP "Postępy w chorobach wewnętrznych"

Koncert

Bilet na koncert mogą nabyć jedynie uczestnicy po dokonaniu opłaty za konferencję. Koszt biletu: 10 zł. W przypadku zakupu biletu przy jednoczesnym braku płatności za konferencję opłata zostanie automatycznie zwrócona na konto.

Zgłoszenia przyjmujemy:
  telefonicznie: 12 293 4004
  pocztą elektroniczną: interna@mp.pl
  za pomocą formularzy on-line:
    Kup bilet na koncert Samokhin Band w Warszawie
    Kup bilet na koncert Anny Marii Jopek i zespołu Kroke w Krakowie

Bilety do odbioru podczas rejestracji w sekretariacie konferencji. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Istnieje możliwość zwrotu opłaty nie później niż na miesiąc przed konferencją.

Warszawa - Koncert Samokhin Band

(rozwiń szczegóły)
Warszawa, 31 marca 2017 r. godz. 20.15
Hotel Sangate Airport (ul. 17 Stycznia 32)
UWAGA: dawne Centrum Kongresowe Gromada
#samokhin

Samokhin Band – to polsko-rosyjski zespół, który powstał w 2008 roku z inicjatywy Pavla Samokhina, pochodzącego z Rostowa nad Donem. Pavel wnosi do muzyki zespołu nie tylko dźwięki trąbki, której jest wirtuozem, i schrypnięty wokal, ale – przede wszystkim – „coś”, co stanowi o niezwykłości i niepowtarzalnej aurze spowijającej wszystko, co mieści się na pięciolinii i poza nią.

Muzyka, którą wykonuje zespół, to energetyczna mieszanka jazzu, funky, ska, starego, dobrego rock’n’rolla oraz wschodniego folku wzmocniona mocnym, rockowym brzmieniem. Do tego dochodzi rosyjska charyzma i kozacka energia! Zespół wystąpił jako support Joe Cocker’a, BLUES BROTHERS oraz zespołu Leningrad.

Zespół SAMOKHIN BAND ma na swoim koncie ponad 3000 koncertów w kraju i za granicą oraz wydane 3 albumy. Obecnie pracuje nad kolejnym krążkiem.

Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem zespołu.


Kraków - Koncert Anny Marii Jopek i zespołu Kroke

(rozwiń szczegóły)
Kraków, 26 maja 2017 r. godz. 20.15
Centrum Kongresowe ICE Kraków (ul. Marii Konopnickiej 17)
Anna Maria Jopek & Kroke – Magia fuzji AMJ i Kroke polega na spotkaniu dwóch niezwykłych światów wrażliwości i brzmien. Autorska muzyka artystów przywołuje wpływy wielu kultur, głosy przeszłości - odwołując się do tradycyjnej muzyki i przeszłości - posługując się nowatorskimi środkami w kształtowaniu formy i kolorystyki. Styl balansujący na granicy etno, jazzu, muzyki klasycznej, klezmerskiej a nawet elektronicznej jest trudny do jednoznacznej oceny stylistycznej. Obcując z ich muzyką słuchacz zanurza się nieznaną szeroką przestrzeń mieniąca się tysiącem barw. Ta muzyka nie raz sprawdzała się jako doskonała muzyka filmowa i teatralna - tak obrazowa, pełna znaczeń a zarazem tak pojemna dla wyobraźni jest jej przestrzeń. Sami muzycy lubią myśleć o sobie jako improwizatorach podróżnikach w czasie i przestrzeni. Projekt spotyka dwa niezwykłe głosy naszych czasów - męski i żeński, co dodatkowo dopełnia uniwersalności muzycznego przesłania tej sztuki.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem ze wspólnego występu AMJ i Kroke.