INTERNA 2017 – XVI Krajowa Konferencja Szkoleniowa TIP "Postępy w chorobach wewnętrznych"

ZaproszenieDrogie Koleżanki, Drodzy Koledzy!

Zapraszamy na XVI Krajową Konferencją Szkoleniową Towarzystwa Internistów Polskich „Postępy w chorobach wewnętrznych INTERNA 2017”, która się odbędzie w Warszawie w dniach 31 marca i 1 kwietnia oraz w Krakowie w dniach 26 i 27 maja 2017 r.

Organizacja naszej konferencji (z tym samym programem) w dwóch miastach okazała się trafionym pomysłem. Dzięki temu w 2016 roku mogliśmy gościć łącznie około 4000 uczestników. Można więc wybrać najbardziej dogodne dla siebie miejsce i czas udziału w konferencji.

Program konferencji mówi sam za siebie – istotne nowości w praktyce, podane w atrakcyjnej formie przez znanych ekspertów – to gwarancja aktualizacji wiedzy potrzebnej na co dzień. A na zakończenie intensywnego dnia nauki – muzyczny relaks.

Tych z Państwa, którzy wybiorą Kraków, zapraszamy także na jubileuszowe X Sympozjum „Dylematy etyczne w praktyce lekarskiej”, zatytułowane „Jak lekarze powinni sobie radzić w trudnych sytuacjach i kto może w tym pomóc?”, które się odbędzie w przeddzień konferencji, tj. 25 maja, w Teatrze im. Juliusza Słowackiego. Wieczorem tego samego dnia i w tym samym miejscu podczas uroczystej gali zostaną wręczone nagrody laureatom VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Profesora Andrzeja Szczeklika „Przychodzi wena do lekarza”.

Do zobaczenia w Warszawie lub w Krakowie!

prof. dr hab. med. Jacek Imiela                      dr med. Piotr Gajewski       
Prezes Towarzystwa Internistów Polskich                  Redaktor naczelny Medycyny Praktycznej