Kontrowersje w psychiatrii 2017 – IX Krajowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa

Kontrowersje w psychiatrii 2017
21–22 kwietnia

Szanowni Państwo!

W imieniu Wydawnictwa Medycyna Praktyczna, redakcji dwumiesięcznika „Medycyna Praktyczna – Psychiatria”, komitetu naukowego i organizacyjnego oraz wykładowców zapraszamy na kolejną edycję Krajowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Kontrowersje w psychiatrii”, która odbędzie się w dniach 21–22 kwietnia 2017 roku w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Podobnie jak w poprzednich latach, sprawdzeni i cenieni eksperci przedstawią aktualną wiedzę oraz najnowsze wytyczne postępowania, a praktyczne umiejętności zdobędą Państwo nie tylko wysłuchując wykładów, ale także uczestnicząc w dyskusjach i warsztatach.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, jak co roku, przygotowanie programu poprzedziliśmy analizą anonimowych ankiet zebranych od lekarzy, którzy wzięli udział w dotychczasowych konferencjach.

Jesteśmy przekonani, że tak wyselekcjonowana problematyka, zaproponowana przez praktykujących lekarzy dla praktykujących lekarzy, pozwoli znaleźć rozwiązania dla trudności, z jakimi borykają się Państwo w codziennej pracy z pacjentami.

Najbliższa, dziewiąta już edycja „Kontrowersji w psychiatrii” dotyczyć będzie zagadnień związanych z zaburzeniami snu, w tym u kobiet w ciąży, z powikłaniami psychofarmakologii osób w podeszłym wieku, a także ze stosowaniem leków, zwłaszcza w przypadku depresji, zaburzeń lękowych, z uzależnieniami od alkoholu, leków i nowych związków psychoaktywnych (dopalaczy), jak również z prowadzeniem psychoterapii. Nie zabraknie też wykładów z zakresu prawa, etyki i komunikacji.

Zapraszamy do zapoznania się z programem.

Serdecznie zapraszamy!

   
   lek. med. Paweł Brudkiewicz
   Redaktor Naczelny „Medycyny Praktycznej – Psychiatrii”