INTERNA 2018 – XVII Krajowa Konferencja Szkoleniowa TIP "Postępy w chorobach wewnętrznych"

Zaproszenie

Interna 2018


Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy!

Zapraszamy na XVII Krajową Konferencję Szkoleniową Towarzystwa Internistów Polskich „Postępy w chorobach wewnętrznych INTERNA 2018”, która się odbędzie w Warszawie w dniach 6 i 7 kwietnia oraz w Krakowie w dniach 18 i 19 maja 2018 roku.

Blisko 30 wykładowców, uznanych ekspertów w swoich dziedzinach, przedstawi aktualnie zalecane postępowanie w różnych chorobach narządów wewnętrznych, opierając się głównie na najnowszych wytycznych praktyki klinicznej, oraz odpowie na zadane pytania.

Nasza doroczna Konferencja to także okazja do spotkań i integracji środowiska internistów oraz pokazania, jak wielu lekarzy chce posiadać szeroką wiedzę o chorobach wewnętrznych. Tylko taka wiedza daje bowiem chorym, zwłaszcza tym z licznymi problemami zdrowotnymi – a liczba takich chorych stale rośnie – gwarancję holistycznego podejścia, bez konieczności „wędrowania” po systemie opieki zdrowotnej.

Tych z Państwa, którzy wybiorą Warszawę, zapraszamy w piątkowy wieczór na koncert Marcina Wyrostka i jego zespołu, prezentujących utwory z najnowszej płyty POLACC. Uczestnicy Konferencji w Krakowie będą natomiast mieli okazję posłuchać koncertu z udziałem Doroty Miśkiewicz, trzech pianistów – Włodzimierza Nahornego, Marcina Wasilewskiego i Piotra Orzechowskiego oraz Atom String Quartet, a w przeddzień konferencji, tj. 17 maja, wziąć udział w XI Sympozjum „Dylematy etyczne w praktyce lekarskiej” oraz w gali VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Profesora Andrzeja Szczeklika „Przychodzi wena do lekarza”.

Do zobaczenia w Warszawie lub w Krakowie!

prof. dr hab. med. Jacek Imieladr med. Piotr Gajewski
Konsultant krajowy w dziedzinie chorób wewnętrznych
Prezes Towarzystwa Internistów Polskich
Redaktor naczelny Medycyny Praktycznej