Jesień Pediatryczna 2018 – Krajowa Konferencja Szkoleniowa

Koncert

Zapraszamy na koncert Maria Sadowska w projekcie „Jazz na ulicach”

Warszawa, 12 października 2018 r., godz. 20.15
Hotel Sangate Airport (ul. Komitetu Obrony Robotników 32, dawna ul. 17 Stycznia 32)

Zgłoszenia przyjmujemy:
  telefonicznie: 12 293 4004
  pocztą elektroniczną: pediatria@mp.pl

Oplacone bilety będą do odbioru podczas rejestracji w sekretariacie konferencji. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Istnieje możliwość rezygnacji z zakupionego biletu nie później niż na miesiąc przed koncertem. Istnieje możliwość zakupu biletu dla osoby towarzyszącej (liczba miejsc ograniczona). Zgłoszenia na dodatkowe bilety przyjmujemy drogą mailową (pediatria@mp.pl).

  Koszt biletu* wpłaty do:
6 sierpnia (Kraków)
10 września (Warszawa)
wpłaty od:
7 sierpnia (Kraków)
11 września (Warszawa)
  Koncert (nie jest częśćią konferencji)
  Niefinansowane ze środków firm innowacyjnych
  zrzeszonych w INFARMIE
20 zł30 zł
* liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń

Maria Sadowska „Jazz na ulicach”

Maria Sadowska to artystka nieprzewidywalna. Artystka przyzwyczaiła swoich fanów do tego, że każdy kolejny album w jej przypadku musi być rewolucją. „Jazz na ulicach” to znów propozycja wyjątkowa, z nonszalancją łamiąca muzyczne tabu – choć zaskakująco przystępna w odbiorze.

Maria Sadowska pojawia się z płytą, która z jednej strony jest syntezą wieloletnich odważnych muzycznych wariacji i sukcesów na gruncie takich gatunków jak nu jazz, funk, broken pop, elektronika czy muzyka filmowa, a z drugiej dojrzałym powrotem do najlepszej jazzowej szkoły, w której Sadowska bez wątpienia była jedną z najpilniejszych uczennic.

„Tribute to Komeda” – ostatni jazzowy album Marii Sadowskiej – okazał się istotnym punktem w historii polskiej muzyki. Jednak tym razem nieoczywiste kompozycje nie kojarzą się ani z zadymionym koncertem, ani z czerwonym winem przy kominku. Zafascynowana elektronicznymi brzmieniami Sadowska wybiega ze swoją muzyką z najbardziej eleganckich jazzowych klubów na ulicę, gdzie rządzi taniec i trudna do zatrzymania energia młodości.

Jazz na ulicach to szalony bieg po pełnym neonów mieście w pierwszy ciepły wieczór napierającej zewsząd wiosny. Nie przypadkiem podczas tego ekstrawaganckiego spaceru artystce towarzyszy Urszula Dudziak.

Jazz Sadowskiej wychodzi w miasto.

Artystka znana jest z wspierania młodych adeptów sztuki muzycznej. Przed jej koncertem swoje autorskie kompozycje przedstawi Katarzyna Strojny - nastoletnia pianistka i kompozytorka z Krakowa.