Intensywna terapia – wyzwania i możliwości w leczeniu chorych w stanach krytycznych

Koncert: Grzegorz Turnau z zespołem


Kraków, 12 kwietnia 2019 r., godz. 20.15
Centrum Kongresowe ICE Kraków (ul. Marii Konopnickiej 17)

Ze względu na bliski termin bilety będzie można nabyć jedynie w sekretariacie konferencji (koszt – 30 zł).

Oplacone bilety będą do odbioru podczas rejestracji w sekretariacie konferencji. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Istnieje możliwość rezygnacji z zakupionego biletu nie później niż na miesiąc przed koncertem.

  Koszt biletu wpłaty do 11 marca wpłaty od 12 marca
  Koncert1: Grzegorz Turnau z zespołem 20 zł30 zł
1 Koncert nie jest częścią konferencji. Wydarzenie niefinansowane ze środków firm innowacyjnych zrzeszonych w INFARMIE

Zapraszamy na koncert: Grzegorz Turnau z zespołem

Grzegorz Turnau – kompozytor, piosenkarz i pianista, autor tekstów, aranżer. Urodził się 31 lipca 1967 roku w Krakowie. W 1984 roku, jeszcze jako licealista, otrzymał I Nagrodę na XX Studenckim Festiwalu Piosenki, wkrótce potem trafił do Piwnicy pod Baranami, z którą związany był przez 13 lat. W 1991 roku ukazał się jego debiutancki album „Naprawdę nie dzieje się nic”. Od tego czasu wydał 16 solowych albumów i uczestniczył w kilkudziesięciu innych projektach fonograficznych.

Regularnie i intensywnie koncertuje. Obecnie na scenie zwykle towarzyszy mu kilkuosobowy zespół (Jacek Królik – gitara, Leszek Szczerba – saksofon, Mariusz Pędziałek – obój, Cezary Konrad – perkusja, Robert Kubiszyn/ Łukasz Adamczyk – bas, Michał Jurkiewicz – altówka, instrumenty klawiszowe), a także kameralne zespoły smyczkowe. Komponuje muzykę dla filmu i teatru.