INTERNA 2019 – XVIII Krajowa Konferencja Szkoleniowa TIP „Postępy w chorobach wewnętrznych”

Zaproszenie

Interna 2019


Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy!

Zapraszamy na XVIII Krajową Konferencję Szkoleniową Towarzystwa Internistów Polskich „Postępy w chorobach wewnętrznych INTERNA 2019”, która się odbędzie w Warszawie w dniach 5 i 6 kwietnia oraz w Krakowie w dniach 24 i 25 maja 2019 roku.

Jak co roku, uznani eksperci, będący jednocześnie świetnymi wykładowcami, przedstawią praktyczne nowości w postępowaniu w różnych chorobach narządów wewnętrznych i będą odpowiadać na pytania uczestników Konferencji. Skorzystają nie tylko interniści i lekarze rodzinni, ale także specjaliści w węższych dziedzinach wywodzących się z interny, warto bowiem przynajmniej raz w roku odświeżyć i zaktualizować swą wiedzę w zakresie nieobejmowanym w codziennej praktyce.

Nasza Konferencja to nie tylko nauka. Na zakończenie pierwszego dnia w Warszawie wystąpi zespół Zakopower, w Krakowie zaś będzie można posłuchać największych przebojów legendarnej grupy Electric Light Orchestra. Tradycyjnie w przeddzień konferencji w Krakowie odbędzie się Sympozjum „Dylematy etyczne w praktyce lekarskiej”, tym razem poświęcone terapii daremnej. Wieczorem w tym samym dniu i miejscu, czyli w Teatrze im. Juliusza Słowackiego, odbędzie się uroczysta gala VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Profesora Andrzeja Szczeklika „Przychodzi wena do lekarza”.

Do zobaczenia w Warszawie lub w Krakowie!

prof. dr hab. med. Jacek Imieladr med. Piotr Gajewski
Konsultant krajowy w dziedzinie chorób wewnętrznych
Prezes Towarzystwa Internistów Polskich
Redaktor naczelny Medycyny Praktycznej