INTERNA 2019 – XVIII Krajowa Konferencja Szkoleniowa TIP „Postępy w chorobach wewnętrznych”

Koncert

Tych z Państwa, którzy wybiorą Warszawę, zapraszamy w piątkowy wieczór na koncert zespołu Zakopower. Uczestnicy Konferencji w Krakowie będą natomiast mieli okazję posłuchać koncertu zespołu Electric Light Orchestra Classic.

Zgłoszenia przyjmujemy:
  telefonicznie: 12 293 4004
  pocztą elektroniczną: interna@mp.pl
  za pomocą formularza on-line: KUP BILET NA KONCERT: ZAKOPOWER
  za pomocą formularza on-line: KUP BILET NA KONCERT: ELECTRIC LIGHT ORCHESTRA CLASSIC

  Koszt biletu wpłaty do:
25 lutego (Warszawa)
15 kwietnia (Kraków)
wpłaty od:
26 lutego (Warszawa)
16 kwietnia (Kraków)
  Koncert (Warszawa)3: Zakopower
20 zł30 zł
  Koncert (Kraków)3: Electric Light Orchestra Classic 30 zł50 zł
3   udział możliwy tylko dla uczestników Konferencji, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Koncert nie jest częścią konferencji. Wydarzenie niefinansowane ze środków firm innowacyjnych zrzeszonych w INFARMIE.


Warszawa - Koncert: Zakopower (rozwiń szczegóły)

Warszawa, 5 kwietnia 2019 r. godz. 20.15 (Hala Widowiskowa COS Torwar, ul. Łazienkowska 6A)


Zakopower
to ujmując skrótowo folkowa „dusza” obleczona rockowym „ciałem”. Z jednej strony wierny korzeniom, z drugiej chętnie absorbujący współczesne muzyczne nurty i tradycyjne folkowe instrumentarium pięknie równoważący groźnym pomrukiem gitary, mocnym uderzeniem rockowej sekcji rytmicznej czy jazzowymi dęciakami. Cichym bohaterem tego zespołu jest Mateusz Pospieszalski, kompozytor i producent nagrań Zakopower, a twarzą i niepodrabialnym głosem Sebastian Karpiel-Bułecka. Na ten duet nie ma mocnych.

Zespół ma tysiące wiernych fanów, dzięki którym regularnie grywa około 100 koncertów rocznie. Pozycja Zakopower umacnia się również na Europejskiej scenie World Music. Zespół zagrał na prestiżowych Europejskich Festiwalach: w OSTRAWIE, RUDOLSTAD, EUROCULTURED w MANCHESTERZE, w PETERSBURGU oraz na węgierskim SZIGET FESTIWAL. Zakopower odwiedził podczas tras klubowych również: Indie, Maroko, Włochy, Niemcy, Chorwację, Belgię, Litwę, Białoruś, Ukrainę, USA, Kanadę. W 2010 roku dołożył do tego udział w Nigel Kennedy's Polish Weekend Londynie. Nie uszło to uwadze brytyjskiej prasie, The Times rozpływał się nad muzyką Zakopower i grą na skrzypcach Sebastiana Karpiela. Kolejny „krok” na Wyspach to trasa koncertowa w 2012 roku. Zespół wystąpił również na EXPO 2010 w SZANGHAJU. Występ ten zaowocował w postaci mini trasy koncertowej zespołu w Chinach w 2013 r.

Zakopower zadebiutował na polskim rynku muzycznym płytą Music Hal wydaną w 2005 roku. W sumie ma na swoim koncie 4 albumy studyjne, prócz wymienionego, „Na Siedem” – nagrodzona Fryderykiem, z gościnnym udziałem Nigela Kennedy, „Boso” – osiągnęła status potrójnej platyny, uhonorowana 3 Fryderykami, „Drugie pół” – nagrana z akompaniamentem orkiestry) oraz DVD koncertowe, album kolędowy i płytę „Zakopower i Atom String Quartet”. Wszystkie albumy okazały się bestsellerami osiągając status złotych i platynowych płyt.

Kraków - Koncert: Electric Light Orchestra Classic (rozwiń szczegóły)

Kraków, 24 maja 2019 r. godz. 20.15 (Centrum Kongresowe ICE Kraków, ul. Marii Konopnickiej 17)

ELECTRIC LIGHT ORCHESTRA CLASSIC – brytyjska mega grupa działająca w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych XX wieku. Jeden z największych zespołów w historii muzyki. Ich przeboje zna cały świat. Już od pierwszego utworu publiczność zostaje porwana w świat szalonych rytmów rock’n’rolla przez największe przeboje E.L.O. oraz głos Phila Batesa. Doskonale przygotowany występ, perfekcyjne wokale i profesjonalni muzycy sprawiają, że publiczność nie tylko zaśpiewa, ale i zatańczy w rytm największych przebojów. Phil Bates jako wokalista, gitarzysta oraz producent muzyczny współpracował także z takimi artystami jak: Status Quo, Fleetwood Mac, Black Sabbath, Deep Purple czy Robert Plant. Ten brytyjski muzyk blues-rockowy, mając ogromne doświadczenie w repertuarze ELO jako wokalista i gitarzysta zespołów Electric Light Orchestra Part II, frontman The Orchestra czy Electric Light Orchestra – Former Members, postanowił przypomnieć te wspaniałe, ponadczasowe kompozycje na nowo.

Posłuchaj repertuaru: