VIII Konferencja Chirurgiczna Medycyny Praktycznej - Kraków 2015

Chirurgia - Kraków 2015

Szanowni Państwo

Zapraszamy do udziału w VIII Konferencji Chirurgicznej Medycyny Praktycznej. Odbędzie się ona w Krakowie 15–16 maja 2015 r., w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Oto 6  powodów, dla których warto uczestniczyć w Konferencji Chirurgicznej MP – Kraków 2015.

1. Praktyczne zagadnienia – „Jak to robię” to ciesząca się uznaniem i popularnością bogato ilustrowana filmami i zdjęciami sesja, w której specjaliści praktycy dzielą się swoimi zawodowymi doświadczeniami.

2. Dyskusja – czas przeznaczony na pytania od słuchaczy i odpowiedzi prelegentów po każdej sesji to świetna okazja, aby się zorientować, jakie problemy napotykają w praktyce inni lekarze, a także aby samemu uzyskać odpowiedź na nurtujące pytania.

3. Ankiety a wykładowcy i tematyka – wykładowcy najlepiej oceniani przez uczestników, tematyka dobierana m.in. na podstawie ankiet z poprzednich konferencji.

4. Wysoka frekwencja – udział 400 chirurgów to nie tylko potwierdzenie, że nasza konferencja należy do największych konferencji chirurgicznych w kraju, to także najlepsza rekomendacja!

5. Patronat – patronat nad wydarzeniem objął prof. dr hab. n. med. Grzegorz Wallner, Konsultant Krajowy w dziedzinie chirurgii ogólnej.

6. Przyjemne z pożytecznym – po zakończeniu obrad urokliwe centrum magicznego Krakowa pozwala zakosztować panującej w nim artystycznej atmosfery.

Do zobaczenia w Krakowie!