USG gruczołów piersiowych - kurs zaawansowany

Rejestracja

Medycyna Praktyczna - Dział Kursów
Cholerzyn 445
32-060
tel. 12 293 40 40, fax 12 293 40 45
e-mail: ratownictwo@mp.pl
strona www: www.szkolenia.mp.pl

Zapisz się

Termin i miejsce

Zapisz się 06.07.2024 − Cholerzyn 445 (patrz: dodatkowe informacje),
<a href="https://www.mp.pl/kursy/340184,usg-gruczolow-sutkowych-zaawansowany">USG gruczołów piersiowych – kurs zaawansowany</a>

Komitety

Przewodniczący komitetu naukowego:
dr hab. n. med. Elżbieta Łuczyńska

Tematyka

Jednodniowy kurs, przeznaczony dla lekarzy którego celem jest zdobycie umiejętności kompleksowej diagnostyki raka sutka, określenie zmian w gruczołach sutkowych zgodnie z klasyfikacją BI-RADS, komplementarność USG i mammografii

Tematyka kursu:
klasyfikacja BI-RADS w badaniu USG
histopatologia zmian w sutkach
biopsja i jej rodzaje w diagnostyce sutka,kompleksowa diagnostyka raka sutka.

Specjalizacje

Choroby wewnętrzne, Diagnostyka obrazowa, Ginekologia onkologiczna, Położnictwo i ginekologia, Radiologia i diagnostyka obrazowa, Ultrasonografia

Dodatkowe informacje

Opłata za uczestnictwo:

Prenumeratorzy „Medycyny Praktycznej”: 1440 zł

Oferta specjalna * –1360 zł
* rabat dla prenumeratorów, którzy wzięli udział w co najmniej 3 kursach z zakresu ratownictwa lub USG organizowanych przez Medycynę Praktyczną w ostatnich 5 latach.

Pozostali uczestnicy: 1600 zł

Oferta specjalna * – 1440 zł
* rabat dla osób, które wzięły udział w co najmniej 3 kursach z zakresu ratownictwa lub USG organizowanych przez Medycynę Praktyczną w ostatnich 5 latach.


Zgłoszenia na kursy należy przekazywać:
* wypełniając formularz przy opisie każdego kursu
* telefonicznie (12) 293 40 40

Około 6 tygodni przed kursem do osób, które zapisały się na szkolenie, zostaną wysłane szczegółowe informacje dotyczące miejsca kursu. Wraz z nimi prześlemy do Państwa formularz zgłoszeniowy oraz numer konta.
Materiały szkoleniowe są wydawane w pierwszym dniu kursu.

DOJAZD:
Nawigacja GPS: współrzędne: 50.062341, 19.800178 lub adres Cholerzyn 382
Z obwodnicy Krakowa zjazd na lotnisko Balice, na rondzie przy lotnisku należy zjechać w stronę Kryspinowa, za zieloną tablicą określającą kierunki: w lewo Kraków, Wola Justowska, na wprost Kryspinów- należy skręcić w prawo ( tuż przed tablicą Cholerzyn). Budynek Medycyny Praktycznej znajduje się za siedzibą Intersportu.
Komunikacja miejska: Koleje Małopolskie z Dworca Głównego do Kraków Lotnisko (kursuje co 30 min.) należy wysiąść na przystanku końcowym i kierować się w stronę Kryspinowa (ok. 15 min. pieszo), autobus linii 300 przystanek początkowy Os. Podwawelskie (okolice Centrum Kongresowego ICE), autobus linii 209 przystanek początkowy Salwator (należy wysiąść na przystanku Olszanica Bory, ul. Olszanicka, a następnie przejść przez skrzyżowanie).