Ultrasonografia noworodka

Rejestracja

Medycyna Praktyczna - Dział Kursów
Cholerzyn 445
32-060
tel. 12 293 40 40, fax 12 293 40 45
e-mail: ratownictwo@mp.pl
strona www: www.szkolenia.mp.pl

Termin i miejsce

05−07.04.2024 − Cholerzyn 445 (patrz: dodatkowe informacje), Kraków, woj. małopolskie
<a href="https://www.mp.pl/kursy/339701,usg-noworodka">Ultrasonografia noworodka</a>

Organizatorzy

Medycyna Praktyczna - Dział Kursów
Cholerzyn 445, 32-060 Liszki
tel. 12 293 40 40, fax 12 293 40 45
e-mail: ratownictwo@mp.pl
www.szkolenia.mp.pl

Tematyka

Szkolenie z ultrasonografii dla lekarzy neonatologów i pediatrów, organizowanego przez doświadczonych specjalistów z Oddziału Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego!

1. Doświadczeni wykładowcy z praktyką kliniczną.
Nasi wykładowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu badań ultrasonograficznych zarówno w
Oddziale, jak i podczas transportu noworodka w stanie zagrożenia życia. Dzięki praktycznej wiedzy i umiejętnościom, zdobytym w rzeczywistych sytuacjach klinicznych, zapewniają najwyższą jakość szkolenia.
2. Małe grupy szkoleniowe
Dążymy do indywidualnego podejścia do każdego uczestnika. Dlatego prowadzimy szkolenie w niewielkich grupach, co umożliwia intensywną pracę, wymianę doświadczeń i skupienie na indywidualnych potrzebach każdego lekarza.
3. Akredytacja Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego (PTU)
Nasze szkolenie jest akredytowane przez Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne (PTU), co świadczy o jego wysokim standardzie i zgodności z najnowszymi wytycznymi oraz możliwości uzyskania certyfikatu. Po ukończeniu szkolenia Uczestnik otrzymuje 19 punktów do Certyfikatu Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.

Punkty edukacyjne

19

Dodatkowe informacje

Około 4 tygodnie przed kursem do osób, które zapisały się na szkolenie, zostaną wysłane szczegółowe informacje dotyczące miejsca kursu. Wraz z nimi prześlemy do Państwa formularz zgłoszeniowy oraz numer konta.

Materiały szkoleniowe są wydawane w pierwszym dniu kursu.

Miejsce kursu:
Medycyna Praktyczna - Cholerzyn 445, 32-060 Liszki

Dojazd samochodem:
Nawigacja GPS: współrzędne: 50.062341, 19.800178 lub adres Cholerzyn 445. Z obwodnicy Krakowa zjazd na lotnisko Balice, na rondach przy lotnisku należy jechać w stronę Kryspinowa, następnie na kolejnym rondzie (za zieloną tablicą określającą kierunki: w lewo Kraków Centrum, Wola Justowska, na wprost Kryspinów) - należy skręcić w prawo (tuż przed tablicą Cholerzyn). Budynek Medycyny Praktycznej znajduje się za budynkiem Intersportu.

Dojazd koleją aglomeracyjną z Dworca Głównego:
Trasa: Kraków Główny - Lotnisko Balice
Należy dojechać do końcowej stacji, a następnie kierować się na ul. Kapitana Medweckiego w stronę Kryspinowa (obok Jednostki Wojskowej). Ulicą Medweckiego należy dojść do kolejnego ronda (10 minut spacerem). Na rondzie należy skręcić w prawo (obok budynku Przeglądy Rejestracyjne). Nasz budynek znajduje się po lewej stronie za budynkiem Intersportu.

Dojazd komunikacją miejską:
autobus linii 300 (TRASA: OSIEDLE PODWAWELSKIE – KRAKÓW AIRPORT T1)
autobus linii 209 (TRASA: SALWATOR – MNIKÓW SKAŁY)
Należy wysiąść na przystanku Olszanica-Bory i przejść przez rondo. Budynek Medycyny Praktycznej znajduje się za siedzibą Intersportu.