II Konferencja Naukowa pt. Wytyczne w otorynolaryngologii, audiologii i foniatrii pod patronatem Konsultanta Krajowego w Dziedzinie Otorynolaryngologii

Rejestracja


tel. + 48 (22) 463 53 49
e-mail: rejestracja@otolaryngologia2017.pl
strona www: http://otolaryngologia2017.pl/#rejestracja

Termin i miejsce

09−11.03.2017 − Hotel Belvedere Resort & Spa, Droga do Białego 3, 34-500 Zakopane, woj. małopolskie

Komitety

Przewodniczący komitetu naukowego:
prof. dr hab. n. med. Henryk Skarżyński

Tematyka

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy!
Mam przyjemność zaprosić Państwa do udziału w II Konferencji Naukowej pt. Wytyczne w otorynolaryngologii, audiologii i foniatrii, organizowanej pod patronatem Konsultanta Krajowego w Dziedzinie Otorynolaryngologii. Konferencja odbędzie się w dniach 9-11 marca 2017 roku.

Program konferencji dotyczyć będzie współczesnych metod diagnostyki, leczenia oraz rehabilitacji zaburzeń słuchu, głosu i mowy. Tematyka obejmie m.in. doniesienia z zakresu epidemiologii, onkologii, genetyki, obiektywnych metod badania słuchu, otologii, w tym najnowszych możliwości stosowania implantów słuchowych, a także współczesnych poglądów na temat leczenia schorzeń zatok, szumów usznych, zawrotów głowy i zaburzeń równowagi.

Tak jak w poprzednim roku planujemy zorganizować panel konsultantów wojewódzkich, którego celem jest przygotowanie praktycznych wytycznych dla naszego środowiska.

Serdecznie zapraszam Państwa do zgłaszania referatów oraz propozycji organizacji paneli dyskusyjnych i udziału w nich. Jestem przekonany, że wspólnie uda nam się przygotować niezwykle ciekawe wydarzenie naukowe.

Prof. dr hab. n. med. dr h.c. multi Henryk Skarżyński
Konsultant Krajowy w Dziedzinie Otorynolaryngologii

Specjalizacje

Otorynolaryngologia