X Konferencja Naukowa Sekcji Prewencji i Epidemiologii PTK: Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy

Wczytywanie danych...

Rejestracja

Iwentarium Sp. z o. o.
Wadowicka 12
30-415 Kraków
tel. +48 797 360 033
e-mail: kardiologiaprewencyjna@iwentarium.pl
strona www: www.kardiologiaprewencyjna.eu

Termin i miejsce

17.11.2017 − 18.11.2017 − Hotel Holiday Inn, Wielopole 4, 31-200 Kraków, woj. małopolskie

Komitety

Przewodniczący komitetu organizacyjnego:
Prof. dr hab. Piotr Jankowski

Organizatorzy

I Klinika Kardiologii i Nadciśnienia Tętniczego CM UJ
Kraków

Tematyka

Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Jubileuszowej X Konferencji Naukowej Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego „Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”.
Cykl konferencji „Kardiologia Prewencyjna” to spotkania multidyscyplinarne, na które zapraszamy nie tylko kardiologów, ale także internistów i lekarzy rodzinnych oraz profesjonalistów z innych dziedzin medycyny i nauk o zdrowiu.
Podobnie jak w latach poprzednich udział w Konferencji zapowiedzieli najlepsi wykładowcy i najwybitniejsi polscy eksperci. Tegoroczna Konferencja będzie obfitować w wiele oryginalnych doniesień naukowych, ważnych wykładów, a także ciekawych debat. Wykładowcy w sposób przystępny i praktyczny podsumują najnowsze zmiany w wytycznych diagnostyki i leczenia chorób układu krążenia.
Pozwalamy sobie wyrazić nadzieję, że atrakcyjny program oraz atmosfera miasta o niezwykłej historii i bogatej tradycji, jakim jest Kraków, będzie sprzyjać obradom. Mamy także nadzieję, że tegoroczna Konferencja, wzorem poprzednich organizowanych przez naszą Sekcję, okaże się sukcesem i miejscem twórczej wymiany poglądów.

Punkty edukacyjne

tak

Specjalizacje

Kardiologia