XIX Międzynarodowy Zjazd Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii

Wczytywanie danych...

Rejestracja

Wydawnictwo Via Medica
Świętokrzyska 73
80-180 Gdańsk
tel. +48 58 320 94 94, faks: (58) 320 94 60
e-mail: viamedica@viamedica.pl
strona www: www.vmgroup.pl

Termin i miejsce

13.09.2017 − 16.09.2017 − Opera Nova, Marszałka Focha 5, 85-070 Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie

Komitety

Przewodniczący komitetu organizacyjnego:
prof. dr hab. n. med. Krzysztof Kusza
Przewodniczący komitetu naukowego:
prof. dr hab. n. med. Krzysztof Kusza

Organizatorzy

Wydawnictwo Via Medica
Świętokrzyska 73, 80-180 Gdańsk
tel. +48 58 320 94 94, faks: (58) 320 94 60
e-mail: viamedica@viamedica.pl
www.vmgroup.pl

Tematyka

Szanowni Państwo,

w imieniu Komitetu Organizacyjnego i Naukowego mam wyjątkowy zaszczyt i honor zaprosić Państwa do udziału w XIX Międzynarodowym Zjeździe Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Po raz pierwszy nasz zjazd odbędzie się w regionie kujawsko-pomorskim, do którego historycznie należą Kujawy, Krajny, Pałuki, Ziemia Dobrzyńska, Ziemia Chełmińska, Południowe Pomorze Gdańskie, Bory Tucholskie i Kociewie. Regiony te były i są wyjątkowym świadectwem polskiej, dynamicznie zmieniającej się na przestrzeni wieków, historii.

Komitet Organizacyjny zaprasza zatem Państwa do Bydgoszczy — największego i dynamicznie rozwijającego się miasta tego regionu w dniach 13–16 września 2017 roku.

Oczekiwać na Państwa będą uznani na świecie wykładowcy, zarówno w dziedzinie anestezjologii, jaki i intensywnej terapii. Komitet Naukowy zaszczyciły również znane Państwu polskie autorytety z katedr, klinik, oddziałów i zakładów naukowych, które wyznaczają współczesne kierunki rozwoju polskiej anestezjologii i intensywnej terapii. Stanowią także o jej rozpoznawalności w Europie i na świecie.

Organizatorzy zadbali o odpowiednią liczbę i wysoki poziom specjalistycznych warsztatów praktycznych, wykładów wpisujących się w filozofię szkolenia ustawicznego i tematycznych sesji plenarnych polsko- i anglojęzycznych z symultanicznym tłumaczeniem. Obrady będą odbywały się w Operze Nova usytuowanej w centrum miasta. Jest ona niewątpliwie powodem nieprzesadzonej dumy Bydgoszczan, podobnie jak malownicza Wyspa Młyńska z jej unikalną infrastrukturą.

Części naukowej będzie towarzyszył program kulturalny i rozrywkowy, który pozwoli Państwu na odpoczynek od sesji naukowych i żmudnego szkolenia podczas warsztatów oraz sesji edukacyjnych.

Bydgoszcz jest gotowa przyjąć nawet 1700 uczestników zjazdu, zatem gorąco zachęcam wszystkich, którym bliska jest nasza specjalność do udziału w obradach i programie towarzysko-kulturalnym. Będzie to największe wydarzenie tej rangi na przestrzeni kilku dekad w tym ważnym, chociaż często niedocenianym regionie Polski.

Ufam, że XIX Międzynarodowy Zjazd Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii pozwoli jeszcze bardziej zintegrować oraz rozwinąć potencjał naszego środowiska dla dobra leczonych przez nas chorych. Stanie się on gwarancją lepszej rozpoznawalności naszej specjalności w społeczeństwie, a PTAiIT dzięki coraz liczniejszemu gronu jego członków, zapewni ponad sześciu tysiącom naszych koleżanek i kolegów poczucie uzasadnionej satysfakcji i dumy z możliwości szkolenia się i realizowania wyjątkowo trudnego procesu leczniczego dzięki specjalności z ponad 60-letnią tradycją w Polsce.


prof. dr hab. n. med. Krzysztof Kusza
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

Szczegółowe informacje oraz rejestracja na stronie:
http://www.anestezjologia.viamedica.pl

Specjalizacje

Anestezjologia, Anestezjologia i intensywna terapia, Intensywna terapia, Medycyna paliatywna

Dodatkowe informacje

Do 31 maja 2017 roku - opłaty promocyjne!!
http://www.anestezjologia.viamedica.pl/19.2017/pl/Oplaty__37.html

Zakwaterowanie podczas zjazdu - wyszukiwarka hoteli:
http://www.anestezjologia.viamedica.pl/19.2017/pl/Zakwaterowanie__46.html