XX Kongres Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej

Wczytywanie danych...

Rejestracja

VM Media Sp. z o.o. VM Group sp.k.
Świętokrzyska 73
80-180 Gdańsk
tel. 58 320 94 94
e-mail: viamedica@viamedica.pl
strona www: www.viamedica.pl
Zapisz się

Termin i miejsce

14.09.2017 − 16.09.2017 − Hotel DoubleTree by Hilton, ul. Dąbska 5, Kraków, woj. małopolskie

Komitety

Przewodniczący komitetu organizacyjnego:
Piotr Wysocki
Przewodniczący komitetu naukowego:
Maciej Krzakowski, Piotr Wysocki, Andrzej Kawecki, Piotr Potemski

Organizatorzy

VM Media Sp. z o.o. VM Group sp.k.
Świętokrzyska 73, 80-180 Gdańsk
tel. 58 320 94 94
e-mail: viamedica@viamedica.pl
www.viamedica.pl

Tematyka

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w XX Kongresie Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej, który odbędzie się w dniach 14-16 września 2017 roku w Krakowie. Jak co roku staramy się przygotować dla Państwa interesujący program naukowy, w którym znajdzie się wiele aktualnych tematów. Tradycją już stało się że - poza sesjami dydaktycznymi i prezentacją doniesień naukowych - zorganizowane zostaną sesje poświęcone ciekawym i trudnym przypadkom z Państwa praktyki klinicznej, które dodatkowo będą omawiane przez wybitnych ekspertów.

Liczymy na to, iż formuła spotkań znacznie ułatwi wymianę doświadczeń lekarzy z różnych ośrodków onkologicznych. Mamy nadzieję, że okaże się ona również wartościowa pod względem edukacyjnym, szczególnie dla tych Koleżanek i Kolegów, którzy dobywają szkolenie specjalizacyjne lub stosunkowo niedawno uzyskali specjalizację. Inicjatywa jest zgodna z zadaniami i celami Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej, obejmującymi zarówno optymalizację postępowania diagnostyczno-terapeutycznego, jak i integrację działalności naukowej i klinicznej tych specjalistów, których głównym zainteresowaniem są chorzy na nowotwory.

W imieniu Komitetu Naukowego zwracamy się z prośbą o zgłaszanie zarówno propozycji interesujących opisów diagnozowanych lub leczonych przez Państwa chorych jak i klasycznych doniesień naukowych. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 12 maja 2017 roku dla opisów chorych oraz 31 maja 2017 roku dla doniesień naukowych. Wszystkie prace należy zgłaszać do recenzji za pośrednictwem systemu rejestracyjnego, który dostępny jest na stronie www.kongres.ptok.pl. Znajdą tam Państwo wszystkie potrzebne informacje.

Mamy nadzieję, że czas spędzony w Krakowie będzie wartościowy pod względem naukowym oraz edukacyjnym oraz przyjemny towarzysko.

Życzymy Państwu owocnych obrad i niezapomnianego pobytu w Krakowie,
prof. dr hab. n. med. Maciej Krzakowski
prof. dr hab. n. med. Piotr Wysocki
prof. dr hab. n. med. Andrzej Kawecki
prof. dr hab. n. med. Piotr Potemski

Specjalizacje

Onkologia kliniczna