III Konferencja POST ISPAD

Wczytywanie danych...

Rejestracja

Grupa Trip
ul. Sarmacka 5b
02-972
Zapisz się

Termin i miejsce

17.11.2017 − 18.11.2017 − Centrum Bankowo-Finansowe, Nowy Świat 6/12, 00-400 Warszawa, woj. mazowieckie

Organizatorzy

Grupa Trip
ul. Sarmacka 5b, 02-972 Warszawa

Tematyka

Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy,


mam zaszczyt i ogromną przyjemność zaprosić WAS - Drogie Koleżanki i Koledzy na III Konferencję POST ISPAD, która odbędzie się w Warszawie w dniach 17–18 listopada 2017 r.

Podczas Spotkania, tradycyjnie przedstawimy „na gorąco” najnowsze i najciekawsze doniesienia na krótko po tym, jak zostaną one zaprezentowane podczas corocznej, światowej Konferencji ISPAD (International Society of Pediatric and Adolescent Diabetes), która w tym roku odbywa się po raz 43. w Innsbrucku, Austria w dniach 18–21 października.

Program naukowy POST ISPAD odzwierciedla motto tegorocznej konferencji ISPAD - “Osiągając najlepsze wyniki w badaniach i w opiece nad chorymi na cukrzycę”.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkich członków diabetologicznych zespołów terapeutycznych zaangażowanych w opiekę nad dziećmi i młodzieżą oraz młodymi dorosłymi chorymi na cukrzycę.

W tym roku zapraszamy Państwa do Centrum Bankowo - Finansowego mieszczącego się
w zabytkowym „socrealistycznym” budynku wzniesionym w latach 1948-52 u zbiegu Al. Jerozolimskich
i ul. Nowy Świat, zaprojektowanego przez wybitnych architektów, zwanych „Tygrysami”. Nadany przydomek miał symbolizować drapieżność i bezkompromisowość trójki twórców, których projekty wygrywały większość powojennych konkursów. Walory architektoniczne i historyczne obiektu stały się podstawą do podjęcia decyzji o wpisaniu budynku do rejestru zabytków.

Jestem przekonana, że III Spotkanie Postispadowe pozwoli na doskonałą, kolejną wymianę naszych doświadczeń.

Prof. dr hab. med. Przemysława Jarosz-Chobot

Specjalizacje

Diabetologia