IV Konferencja POST ISPAD "Dotrzeć do tego co nieosiągnięte"

Rejestracja

Grupa Trip
ul. Sarmacka 5b
02-972 Warszawa
tel. + 48 606 899 029
e-mail: zuzanna.jedrych@trip.pl
strona www: http://www.postispad2018.pl/
Zapisz się

Termin i miejsce

26−27.10.2018 − Hotel Polonia Palace w Warszawie, Al. Jerozolimskie 45, Warszawa, woj. mazowieckie

Organizatorzy

Grupa Trip
ul. Sarmacka 5b, 02-972 Warszawa

Tematyka

Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy,

Przed nami IV już edycja Konferencji POST ISPAD. Jest mi niezmiernie miło zaprosić Was w dniach 26-27 października do warszawskiego Hotelu Polonia Palace.

Nasze spotkanie odbędzie się niedługo po zakończeniu światowej 44. Konferencji ISPAD (International Society of Pediatric and Adolescent Diabetes), która w tym roku będzie miała swoje miejsce w dniach 11–14 października w Hyderabad w Indiach, które, jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie konferencji, zachwyca swoim bogactwem "w historię, sztukę, biżuterię, przyprawy ...".

Moją intencją jest oddanie podczas wydarzenia, niepowtarzalnego ducha Indii do naszej polskiej rzeczywistości, który zagości dla uczestników już w wieczorny piątek.

Program naukowy będzie odzwierciedlał motto 44. Konferencji ISPAD - “Dotrzeć do tego co nieosiągnięte”.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkich członków diabetologicznych zespołów terapeutycznych, zaangażowanych w opiekę nad dziećmi i młodzieżą oraz młodymi dorosłymi chorymi na cukrzycę.

Miejscem naszego tegorocznego spotkania będzie, położony w samym sercu Warszawy, Hotel Polonia Palace****, a miejscem obrad niepowtarzalna w swojej piękności Sala Ludwikowska. Otwarty w roku 1913 obiekt, jest drugim najstarszym hotelem w Warszawie, a jego nazwa - oznaczająca po łacinie Polskę - stanowiła dla mieszkańców znajdującego się jeszcze pod zaborami kraju, silny akcent patriotyczny i zwiastowała rychłe odzyskanie przez Polskę suwerenności.
Jest mi niemiernie miło, że w roku, w którym obchodzimy 100-lecie odzyskania przez nasz kraj niepodległości, spotkamy się właśnie w tym historycznym obiekcie.

Jestem przekonana, że IV Spotkanie Postispadowe pozwoli na kolejną doskonałą wymianę naszych doświadczeń.

Prof. dr hab. med. Przemysława Jarosz-Chobot

Specjalizacje

Diabetologia