Arythmix – Migotanie przedsionków

Rejestracja

Fundacja na Rzecz Leczenia Zaburzeń Rytmu Serca RYTM SERCA
Żeromskiego 113
90-549 Łódź
tel. (+48) 573 057 728
e-mail: biuro@arythmix.pl
strona www: https://arythmix.pl

Termin i miejsce

12−13.04.2019 − HILTON HOTEL & CONVENTION CENTRE, ul. Grzybowska 63, 00-844 Warszawa, woj. mazowieckie

Organizatorzy

Fundacja na Rzecz Leczenia Zaburzeń Rytmu Serca RYTM SERCA
Żeromskiego 113, 90-549 Łódź
tel. (+48) 573 057 728, (+48) 573 057 891
e-mail: biuro@arythmix.pl

Tematyka

Szanowni Państwo!

W tym roku jest nam szczególnie miło zaprosić Państwa na konferencję Arythmix – Migotanie przedsionków, ponieważ będzie to Jubileuszowa X konferencja. Termin spotkania: 12-13 kwiecień 2018. Miejsce spotkania: warszawski hotel Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre.

Mamy nadzieję, że przygotowaliśmy atrakcyjny program. Tematyka spotkania obejmuje szeroki wachlarz zagadnień związanych z migotaniem przedsionków: od uporządkowania klasyfikacji, modyfikowalnych czynników ryzyka i nowych danych pochodzących z rejestrów, poprzez nowe propozycje oceny ryzyka zakrzepowo-zatorowego i wybór antykoagulacji, do migotania w sytuacjach szczególnych. Planujemy też przeprowadzenie dwóch ważnych debat dotyczących zastosowania „starych” i „nowych” antykoagulantów oraz ablacji w niewydolności serca. Przewidujemy, jak zawsze, prezentację przypadków i dyskusje nad nimi. Chcemy omówić różne, często trudne decyzyjnie sytuacje spotykane w codziennej praktyce.

Uzyskaliśmy zgodę na czynny udział w konferencji wielu znamienitych ekspertów, posiadających nie tylko bogatą wiedzę teoretyczną, ale duże doświadczenie praktyczne. Oczekujemy, że nie tylko przedstawią nam interesujące wykłady, ale w trakcie otwartej dyskusji pomogą Państwu podjąć decyzje u trudnych leczonych przez Was chorych.

Konferencja jest przeznaczona dla lekarzy praktyków, od lekarza rodzinnego poczynając po kardiologa-elektrofizjologa – wszyscy, którzy na co dzień borykają się z problemami swoich chorych z migotaniem przedsionków.

Zapraszamy, do zobaczenia.

Komitet Naukowy: Maria Trusz-Gluza, Andrzej Lubiński, Piotr Kułakowski

Punkty edukacyjne

Uczestnicy konferencji otrzymują 9 punktów edukacyjnych PTK Dzień I (12.04) - 5,75 punktów Dzień II (13.04) - 3,25 punktów

Specjalizacje

Kardiologia