Wyzwania w neurologii – jak skutecznie leczyć ból i stan zapalny?

Rejestracja

Wydawnictwo Medyczne Termedia
Kleeberga 8
61-615 Poznań
tel. +48 618227781
e-mail: sekretariat@termedia.pl
strona www: https://www.termedia.pl/Konferencja-Wyzwania-w-...

Termin i miejsce

27−28.02.2020 − Hotel SOUNDGARDEN, ul. Żwirki i Wigury 18, 02-092 Warszawa, woj. mazowieckie

Komitety

Przewodniczący komitetu naukowego:
prof. dr hab. n. med. Konrad Rejdak

Organizatorzy

Katedra i Klinka Neurologii UM w Lublinie

Wydawnictwo Medyczne Termedia
Kleeberga 8, 61-615 Poznań
tel. +48 618227781
e-mail: sekretariat@termedia.pl
www.termedia.pl

Tematyka

Po raz drugi zapraszamy na wyjątkową konferencję Wyzwania w neurologii – jak skutecznie leczyć ból i stan zapalny?. W zeszłym roku spotkanie, które debiutowało w kalendarzu wydarzeń szkoleniowych dla lekarzy, odniosło sukces zarówno merytoryczny, jak i frekwencyjny. W tym roku chcemy rozszerzyć koncepcję, dodając do programu zagadnienia związane z terapią stanów zapalnych.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, tworzymy wydarzenie, które porusza problematykę terapii bólu i stanów zapalnych w ujęciu interdyscyplinarnym. Mamy nadzieję, że wykłady ekspertów zostaną uzupełnione ożywioną i merytoryczną dyskusją z uczestnikami. Celem jest szczegółowe omówienie najważniejszych zagadnień praktycznych i aspektów praktyki klinicznej w dziedzinie diagnostyki i leczenia bólu.

Konferencja kierowana jest przede wszystkim do lekarzy neurologów, ale również do lekarzy innych specjalności. W związku z tym, dołożyliśmy starań, aby wśród zaproszonych wykładowców oprócz znanych ekspertów w dziedzinie neurologii, znaleźli się także specjaliści z zakresu neurochirurgii, psychiatrii, medycyny ratunkowej, ortopedii, reumatologii i anestezjologii.

Będzie nam bardzo miło spotkać się z Państwem ponownie w Warszawie, 27-28 lutego 2020 r. na konferencji pod naukowym kierownictwem prof. dr. hab. n. med. Konrada Rejdaka.

Specjalizacje

Neurochirurgia, Neurologia, Neurologia dziecięca, Neuropatologia