V Konferencja Naukowa Wybrane elementy anestezjologii i intensywnej terapii pediatrycznej

Rejestracja

Divisia Sp. zo.o.
Romana Maya 1, budynek SEM
60-363 Poznań
e-mail: biuro@divisia.pl
strona www: http://www.intensywnaterapia2020-turzno.pl

Termin i miejsce

27−28.03.2020 − Pałac w Turznie, Toruńska, 87-148 Turzno k. Torunia, woj. kujawsko-pomorskie

Komitety

Przewodniczący komitetu organizacyjnego:
dr Maciej Cetler, dr Maciej Matczuk
Przewodniczący komitetu naukowego:
dr Maciej Cetler, dr Maciej Matczuk

Tematyka

W roku 2020 spotkamy się już po raz piąty! Jak zwykle konferencja będzie miała swój temat wiodący. Będziemy omawiać problematykę związaną z noworodkiem, jak również wybrane zagadnienia z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii w oparciu o przypadki kliniczne. Odbędzie się także „sesja ekspercka”, która spotkała się z dużą przychylnością z Państwa strony, gdzie wykładowcy, dzieląc się swoim doświadczeniem klinicznym, odpowiadać będą na zgłoszone pytania. W tym miejscu prosimy o przedstawienie swoich pytań bądź problemów klinicznych za pośrednictwem strony konferencji „Wybrane elementy anestezjologii i intensywnej terapii pediatrycznej”. Wybierzemy spośród nich najciekawsze.

Powyższy pomysł będziemy realizować poprzez zaproszenie prelegentów nie tylko z kręgu anestezjologii i intensywnej terapii, lecz również specjalistów z innych dziedzin medycyny. Wierzymy, że wygłoszone wykłady, wspólne dyskusje i kuluarowe rozważania spełnią Państwa naukowe oczekiwania a pobyt w zespole pałacowo-parkowym w Turznie sprzyjać będzie umocnieniu relacji zawodowych i koleżeńskich.

W imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w V Konferencji Naukowej "Wybrane elementy anestezjologii i intensywnej terapii pediatrycznej", która odbędzie się w dniach 27 i 28 marca 2020 r. w Pałacu Romantycznym w Turznie koło Torunia.

Maciej Matczuk
Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dziecięcej
Wojewódzki Szpital Dziecięcy im. J. Brudzińskiego w Bydgoszczy

Maciej Cettler
Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii dla Dzieci
Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera w Toruniu

Specjalizacje

Anestezjologia

Dodatkowe informacje

450-600zł