VIII ZJAZD POLSKIEGO TOWARZYSTWA BADANIA BÓLU

Rejestracja

Fundacja Medycyny Bólu

tel. kom. +48 789 088 497
e-mail: bizon@fundacjabolu.pl
strona www: http://www.zjazdptbb.pl

Termin i miejsce

25−28.09.2013 − hotel Mercure „Kasprowy”, ul. Szymaszkowa 2, Zakopane, woj. małopolskie

Komitety

Przewodniczący komitetu naukowego:
Prof. dr hab. n. med. Jan Dobrogowski

Organizatorzy

Polskie Towarzystwo Badania Bólu
Śniadeckich 10, 31-531 Kraków
tel. 12 4247794
e-mail: ptbb@ptbb.pl
http://www.ptbb.pl/

Tematyka

W imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego VIII Zjazdu Polskiego Towarzystwa Badania Bólu, mam zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w Zjeździe, który odbędzie się w Zakopanem w dniach 25-28 września 2013 roku.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych problematyką diagnostyki i leczenia bólu, zarówno naukowców reprezentujących badania podstawowe jak i lekarzy, pielęgniarki oraz psychologów i rehabilitantów.

Przewidujemy przybycie ponad 1000 uczestników. Na tak licznym wielospecjalistycznym forum będą prezentowane najnowsze osiągnięcia w zakresie badań nad bólem. Najlepsi specjaliści z Polski i zagranicy będą omawiać najnowsze osiągnięcia naukowo-badawcze, doświadczalne i kliniczne sprzyjające rozwojowi w dziedzinie Medycyny Bólu. Omawiane również będą kwestie jakości opieki nad pacjentem z bólem przewlekłym.

Aby poszerzyć spojrzenie na zagadnienia związane z bólem, planujemy zorganizowanie wykładów i sesji plenarnych o charakterze interdyscyplinarnym, warsztatów, sesji plakatowych oraz prezentacji interaktywnych.
Zachęcam Państwa i jeszcze raz zapraszam do wzięcia udziału w Zjeździe, który odbędzie się w stolicy polskich Tatr i mam nadzieję, że poziom merytoryczny spełni Państwa oczekiwania.

Z poważaniem,
Jan Dobrogowski
Przewodniczący Komitetu Naukowego i Organizacyjnego

Specjalizacje

Anestezjologia i intensywna terapia, Choroby wewnętrzne, Medycyna paliatywna, Pielęgniarstwo i położnictwo, Rehabilitacja medyczna