Drukowanie 3D przyszłością w medycynie

Rejestracja

CEMED Sp. z o.o. Centrum Edukacji Medycznej
Pory 78 lok. 6 p. VI
02-757
tel. 22 355 85 01, fax 22 355 85 18, 355 85 19
e-mail: cemed@cemed.pl
strona www: http://cemed.pl/
Zapisz się

Termin i miejsce

08.03.2014 − Centrum Konferencyjne CEMED, Pory 78, Warszawa, woj. mazowieckie

Organizatorzy

CEMED Sp. z o.o. Centrum Edukacji Medycznej
W. Broniewskiego 89, 01-876 Warszawa
tel. 22 633 83 51, fax 22 355 85 18
e-mail: cemed@cemed.pl
http://cemed.pl/

Tematyka

Program konferencji został zaproponowany przez specjalistów z różnych dziedzin medycyny pracujących na co dzień z wykorzystaniem materiałów drukowanych przy pomocy drukarek trójwymiarowych. Konferencja będzie polem do wymiany poglądów na temat korzyści i zagrożeń dla pacjenta oraz szpitala. Dyskusja panelowa, w której udział wezmą zarówno sceptycy, jak i entuzjaści tematu będzie ważnym punktem programu, który pozwoli pokazać na jakim etapie drukowanie trójwymiarowe jest rozwinięte w różnych dziedzinach medycyny.

Koordynatorem konferencji jest prof. nzw. dr hab Wojciecha Święszkowskiego z Wydziału Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej prowadzący projekt badawczy związany z 3D printing.

Tematyka konferencji:

· Wykład wprowadzający. O protezach custom made - Prof. dr hab. n. med. Paweł Małdyk

· Perspektywy zastosowania zaawansowanych technologii druku 3D w medycynie - Prof. nzw. dr hab Wojciech Święszkowski Wydział Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej.

· Perspektywy wykorzystania techniki druku 3D w medycynie regeneracyjnej - prof. dr hab. med. Zygmunt Pojda. Zakład Hematologii Doświadczalnej. Centrum Onkologii – Instytut Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie

· Bioimplanty do regeneracji ubytków tkanki kostnej wytwarzane z zastosowaniem drukarek 3D - mgr inż. Barbara Ostrowska, Wydział Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej, Projekt Bio-Implant.

· Przygotowanie i zastosowanie terapeutyczne produktów technologii druku 3D - aspekty prawne, dr Izabela Uhrynowska-Tyszkiewicz Zastępca dyrektora Krajowego Centrum Bankowania Tkanek i Komórek

Dodatkowe informacje

Koszt udziału jednej osoby:
- 285 PLN netto - przy zgłoszeniu do 11 lutego 2014 r.
- 400 PLN netto - przy zgłoszeniu od 12 lutego 2014 r.
- 800 PLN netto - dla przedstawicieli biznesu (producentów rozwiązań oraz dystrybutorów)
W punkcie recepcyjnym w dniu spotkania, po okazaniu dowodu wpłaty, otrzymają Państwo oryginał faktury VAT. Na życzenie wystawiamy faktury pro forma.

Koszt uczestnictwa obejmuje: udział w programie, konsultacje z prelegentami, przerwy kawowe, lunch oraz Certyfikat udziału w kursie. Cena nie obejmuje kosztu noclegu.

Warunki udziału: przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego faksem lub elektronicznie z strony internetowej spotkania oraz dokonanie wpłaty po otrzymaniu potwierdzenia udziału, nie później niż w dniu spotkania.

Potwierdzenie zgłoszenia: O przyjęciu zgłoszenia decyduje kolejność. Ilość miejsc ograniczona. Przyjęte zgłoszenie zostanie potwierdzone e-mailem i/lub faksem zawierającym szczegółowe informacje organizacyjne oraz zasady płatności i numer rachunku bankowego Organizatora. Potwierdzenie prześlemy na około 7 dni przed terminem spotkania.

Warunki rezygnacji: Rezygnacja z udziału po 27 lutego 2014 r. lub nieobecność na spotkaniu powoduje powstanie zobowiązania pokrycia pełnego kosztu udziału na podstawie faktury wystawionej przez Centrum Edukacji Medycznej CEMED.
Rezygnację z udziału należy przesłać w formie pisemnej na adres cemed@cemed.pl lub faksowej na numer 22 355 85 18. Anulowanie zgłoszenia potwierdzone zostaje pisemnie przez Organizatora.
Rezygnacja zgłoszona do 27 lutego 2014 r. (włącznie) nie powoduje obciążeń finansowych. Niedokonanie wpłaty nie jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału.
W przypadku niemożności wzięcia udziału w spotkaniu można wyznaczyć zastępstwo zgłoszonej osoby.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania spotkania, do zmian w programie oraz do zmiany miejsca organizacji spotkania.